• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • наша гордість

/Files/images/IMG-760cc86542eddc55e56bab9faa85c0c0-V.jpg

Команда школи "Покемони" прийняла участь у районній грі Брейн - ринг "Підліток і право" і отримала диплом за патріотичне оформлення свого виступу та участі.

Поспішайте робити добро!!!

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Треба бути добрим і чуйним до людей. Допомагати тим, хто потребує твоєї уваги. Якщо будеш сам творити добро – воно тобі й вернеться, і чим більше ти зробиш людям добра, тим багатшим станеш. Отже, поспішайте робити добро! Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро — добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз - спонсорами.

Хороша робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах неможлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і Германівська ЗОШ І – ІІІ ступенів імені братів Гетьманів.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Великою несподіванкою в цьому навчальному році було те, що на святі Останього дзвінка був присутній представник від Узинського цукрового заводу і подарував школі ноутбук. А в новому навчальному році цей же цукровий завод на чолі з Мойсеєнком О.Ю. подарував школі 6 сучасних шкільних дошок.

В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає. Такою людиною є Ганул Микола Валентинович. Коли я звернулася до нього з проханням допомогти відремонтувати лавочки на території школи, він не відмовив. А коли звернулась вдруге, щоб допоміг придбати бетон для відмостки за їдальнею. То він не тільки не відмовив, а й обновив усю відмостку навколо їдальні, забезпечивши матеріалом і робітниками, які цю роботу виконали.

Велике спасибі хочеться сказати і СВК «Германівський» за постійні транспортні послуги, особливо Джуху Василю Миколайовичу та Стасюку Петру Анатолійовичу. Це люди, які безвідмовно надають будь-яку допомогу школі.

Дякуємо Вам, за створення комфорту та затишку в нашому навчальному закладі. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. І висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому Ви ще не раз допоможете нам.

Директор Германівської ЗОШ І – ІІІ ступенів

імені братів Гетьманів Мазуренко І.В.

/Files/images/vkqeit2Y-hg.jpgКур'ян Олександр 10 клас ІІІ місце на районних змаганнях з шашок

/Files/images/7drP76gjMbA.jpgКурінний Сергій 7 клас І місце на районних змаганнях по шашках

Кiлькiсть переглядiв: 508

Коментарi